Weisz Zsuzsa (1925-2017): Zsennyei színek, 1982. Olaj, farost, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Weisz-Zsuzsa-1925-2017-Zsennyei-szinek-1982-Olaj-farost-jelzett-Bal-also-sarkaban-apro-s~II2527019
2527019
10441
408
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Weisz Zsuzsa (1925-2017): Zsennyei színek, 1982. Olaj, farost, jelzett. Bal alsó sarkában apró sérüléssel, 60×80 cm
: tm