Weber József (?-?): Ősi fészek. Rézkarc, papír, jelzett, 26x19 cm. Üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Weber-Jozsef-Osi-feszek-Rezkarc-papir-jelzett-26x19-cm-Uvegezett-fa-keretben-Lap-~II2522842
2522842
10439
408
Beschreibung: Weber József (?-?): Ősi fészek. Rézkarc, papír, jelzett, 26x19 cm. Üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos.
: tm