Nagy Gyula (1922-1966): Napnyugta. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fa keretben, 56×70 cm