10077. 408. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 600 HUF
0 HUF
Ducsay Béla (1893-1967): Éhes kisfiú, 1944. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, papírra kasírozva, 43x30,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras