10028. 408. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
14 000 HUF
0 HUF
Biczó András (1888-1957): Lovaskocsis társaság, 1929. Akvarell, papír, jelzett, feltekerve, lap szélén ragasztószalaggal, 50x82 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras