10022. 408. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
15
0 HUF
Bardócz Árpád (1882-1938): Mayer Eronim [Ieronim] népfelkelő honvéd portréja, Dornavátra 1916. Kréta, papír, jelzett, lapon apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 31,5×24,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván