Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 443

1875 Döltl Teréz (?-?) vázlatfüzet, tus, akverell, és ceruza, papír, jelzés nélkül, benne egy foltos, és két sérült lappal, kopott haránt-alakú névvel, dátummal feliratozott füzetben, leszakadt kötéstáblákkal, megviselt állapotban, 30 sztl. lev., lapméret: 23x30 cm
10073.

Rufpreis:
5 000 HUF
Drozsnyik István (1951-): Sárga égbolt, 1989. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és leltári jeggyel. Üvegezett, dekoratív, sérült fa keretben. 60×80 cm
10074.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Dudás Jenő (1902-1991): Hegyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 31×29,5 cm
10075.

Rufpreis:
1 000 HUF
20
Duschanek János (1947-2013): A mocsár angyala. Szitanyomat , papír, jelzett, számozott: 49/50, 31×46 cm
10076.

Rufpreis:
5 000 HUF
Ducsay Béla (1893-1967): Éhes kisfiú, 1944. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, papírra kasírozva, 43x30,5 cm
10077.

Rufpreis:
1 600 HUF
Ducsay Béla (1893-1967): Lány portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki bélyegzővel, 43,5x30,5 cm
10078.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén apró foltokkal, 24,5×40 cm
10079.

Rufpreis:
3 000 HUF
Duschanek János (1947-2013): Akt. Diópác, papír, . Tus, papír, jelzett. Gyűrődéssel 27x20 cm
10080.

Rufpreis:
3 000 HUF
Duschanek János (1947-2013): Asszonyok. Tus, papír, jelzett. 13x10,5 cm
10081.

Rufpreis:
3 000 HUF
Duschanek János (1947-2013): Akt. Diópác, papír, . Tus, papír, jelzett. 28x17 cm
10082.

Rufpreis:
3 000 HUF
Raoul Dufy (1877-1953): Le Havre. (612/5000) Litográfia, papír, jelzés nélkül, 46x56cm, üvegezett fakeretben, (Le Havre kikötőváros Franciaország északnyugati részén, a Szajna jobb partján.)
10083.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Szekér. Lavírozott tus, ceruza, szén papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 17,5x26 cm
10084.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF