Bagarus Zoltán (1947-1999): Ex libris Király Zoltán. In memoriam Nagy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~3/Bagarus-Zoltan-1947-1999-Ex-libris-Kiraly-Zoltan-In-memoriam-Nagy-Laszlo-rezkarc-papir-~II2525354
2525354
10792
408
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Bagarus Zoltán (1947-1999): Ex libris Király Zoltán. In memoriam Nagy László, rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm Üvegezett keretben
: nagy_andras