Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 38

1908 Kozma Lajos (1884-1948): Visszahív az ősz, klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 17x11 cm
10787.

1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Visszahív az ősz", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 17x11 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
1908 Kozma Lajos (1884-1948): Sirató, klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 15x10 cm
10788.

1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, 15x10 cm

Rufpreis:
5 000 HUF
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-):4 db exlibris Buék. Linó, papír, jelzett, 8×7-10×7 cm
10789.

Rufpreis:
1 800 HUF
10790.

Rufpreis:
800 HUF
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Krajcsi Toborné Karinthy A cirkusz, rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm Üvegezett keretben
10791.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bagarus Zoltán (1947-1999): Ex libris Király Zoltán. In memoriam Nagy László, rézkarc, papír, jelzett, 10x15 cm Üvegezett keretben
10792.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Krajcsi Tiborné Karinthy Móricz A barbárok, rézkarc, papír, jelzett, 11x8 cm Üvegezett keretben
10793.

Rufpreis:
2 000 HUF
10794.

Rufpreis:
1 800 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): Pamlagon, erotikus ex libris, klisé, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13×9 cm
10795.

Rufpreis:
2 000 HUF
1964, 66 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 8+12 db grafika: Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal.
10796.

Rufpreis:
4 000 HUF
1964 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 15 db grafika a 20 ból Csohány Kálmán, Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 2/200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal.
10797.

Rufpreis:
6 000 HUF
Franz von Bayros (1866-1924): A! Ouch! Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton 16,5×16 cm
10798.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF