13409.
408. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 000 HUF
cca 1928-1935 Vederi din Cluj / Kolozsvár látképei. 12 db fekete-fehér fotó, fűzött, harántalakú albumban. Cluj, Bernát Deposti de Hartie si Tipografie. Kissé sérült, kopott borítóval, 22,5x15,5 cm.