13545.
408. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
cca 1920-1940 Régi családi fotóalbum, kb. 100 db fotóval, vegyes méretben. Kissé sérült, kopott, foltos, zsinórfűzéses vászon albumban, 31,5x22 cm