114 db esküvői fotó, többségében régi, részben foltos, kopott és sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Fotografie/Foto~21/114-db-eskuvoi-foto-tobbsegeben-regi-reszben-foltos-kopott-es-serult-klf-meretben~II2531882
2531882
13572
408
Photo
Beschreibung: 114 db esküvői fotó, többségében régi, részben foltos, kopott és sérült, klf. méretben
: pelikán_kristóf