11935.
408. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
3 000 HUF
cca 1950 Zeiss Ikon Box Tengor 6x9 cm rollfilmes kamera, Goerz Frontar objektívvel, eredeti bőr tokjával, kissé sérült, kopott, 8x6x5 cm