Bücher: Technik

Zahl der Lose: 32

17177.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
17179.

Rufpreis:
6 000 HUF
Halmos Emil-Galli Csaba: Célunk az autóbusz. Bp., 1989., Ikarusz Művelődési Központ. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
17180.

Rufpreis:
4 000 HUF
17181.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pólya Béla: A vízügyi igazgatás kézikönyve. Bp., 1890, Wilckens F. C. és Fia, 4+103+5 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17182.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Koós Gábor: Az áruisme kis lexikona, tekintettel a vegytani és mechánikai technologiára. Stampfel-féle tudományos zsebkönyvtár 27-30. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 351 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal.
17183.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szathmáry István: Játékszerkészítés. Sok mintarajzzal, a borítón fényképpel. Bp., Singer és Wolfner, 1929. Papírkötésben.
17184.

Rufpreis:
2 000 HUF
17185.

Rufpreis:
1 200 HUF
Lukács Simon: Közlekedéstan. Sokszorosított jegyzet Bp., 1920. Műszaki. 150 p. + mellékletek. Egészvászon kötésben, kis sérüléssel
17186.

Rufpreis:
1 000 HUF
17187.

Rufpreis:
1 000 HUF
Köteles Viktória: 88 magyar találmány. Bp., 2015., Central Media. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17188.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bánhalmi János.Szalay Péter: F-1 Autó modell história 1950-1986. Bp., 1987, MTI. Kiadói kartonált papírkötés.
17189.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF