17160.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Oppenheimer: Az állam. Ford.: Sebestyén Ede. Világkönyvtár. Bp., 1912, Révai. A címlap és a kötés rajzát Zádor István készítette. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.