Pierre Chaignon: A pap az oltárnál. Magyarítá és főmagasságu és főtisztelendő Simor János bíboros herczeg-prímás ötvenéves áldozári jubileuma alkalmából kiadja az esztergomi növ. papság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Esztergom, 1886., Buzárovits Gsusztáv-ny. XIV+2+302+2 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, ex libris bejegyzéssel.