15033.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
15
[Hedin, Sven (1865-1952)] Sven Hedin: A selyem útja. I-II. kötet. Ford.: vitéz Mezey Dénes. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 144; 4+145-308+2 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a felső lapéleken foltokkal.