17131.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Flammarion, Camille: Lumen. (Világosság.) Bp.,[1899], Légrády, 1+135 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány lapon aláhúzásokkal, cirill betűs névbélyegzéssel.