Tobisch Irén: Tündöklő Jánoska és más mesék. Bp., Szent István Társula... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~2000026/Tobisch-Iren-Tundoklo-Janoska-es-mas-mesek-Bp-Szent-Istvan-Tarsulat-Kiadoi-felvasz~II2499079
2499079
17359
408
Books: Tales
Beschreibung: Tobisch Irén: Tündöklő Jánoska és más mesék. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
: ra