1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Domby Béla. Bp., é.n., Franklin. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval