17042.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,