17037.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Lakos Imréné Pécskay Ilona: Háztartási tanácsadó. Nagybánya, 1913, a szerző kiadása, 588 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, hiányzó címlappal, a lapok egy része javított (a szöveg olvasható), helyenként kissé foltos lapokkal.