17033.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Hatvany Lili: Ételművészet, életművészet. Bp., é.n. Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.