Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 77

17042.

Rufpreis:
1 000 HUF
Balázs Sándor: Gombatermesztés. Bp., 1979, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17043.

Rufpreis:
1 000 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza sütőpor könyve. Bp., é.n., Váncza és Társa. 8 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval.
17044.

Rufpreis:
1 000 HUF
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kissé kartonált papírkötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban.
17046.

Rufpreis:
1 200 HUF
Georges Blond - Germaine Blond: Évezredek asztalánál. Táplálkozásunk története. Bp., 1971, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, szakadt, foltos papír védőborítóban.
17047.

Rufpreis:
1 400 HUF
17048.

Rufpreis:
1 200 HUF
2 db régebbi román nyelvű borászati könyv: Ing. Al. P. Ionescu: Vinul. Bukarest, 1933, Institutul de Arte Grafice Bucovina. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos és szakadozott borítóval, utolsó lap jobb felső sarka sérült. + Ing. Al. P. Ionescu: Viticultura Practica. Bukarest, é.n., Proapsirea Agriculturi. 32 ábrával illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos és sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal
17049.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
17050.

Rufpreis:
1 200 HUF
Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
17051.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kolbai Károly: Útmutató újgyepek magvetéses telepítéséhez. Bp., 1943., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Papírkötés, javított gerinccel, hiányzó borítóval, foltos.
17052.

Rufpreis:
1 600 HUF
Matolcsy Ildikó: Étkek, tippek, fortélyok; Bp., 1985. Kiadói kartonálásban
17053.

Rufpreis:
1 000 HUF
17054.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF