2 db szakácskönyv: Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp.,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000013/2-db-szakacskonyv-Turos-Lukacsne-Turos-neni-sutemenyes-konyve-Bp-1962-Minerva-KiadC3~II2524101
2524101
17055
408
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: 2 db szakácskönyv: Turós Lukácsné: Turós néni süteményes könyve. Bp., 1962, Minerva. Kiadói papÃrkötés,piszkos + Villamos szakácskönyv. A polgári konyha étel leÃrásainak kisebb gyűjteménye. Bp., é.n. Magyar Villamos Művek Orsz. szövetsége. Kiadói félvászon kötésben
: tánczos_gábor