Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Ném... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Nemeth-Lajos-Kondor-Bela-Tizenhet-rezkarc-A-bevezeto-tanulmanyt-Nemeth-Lajos-irta-Bp-1~II2524329
2524329
16586
408
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Németh Lajos: Kondor Béla. Tizenhét rézkarc. A bevezető tanulmányt Németh Lajos írta. Bp., 1980, Corvina, 10 p.+17 t.. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, sérült és foltos borítóval.
: ekb