16626.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
Murádin Jenő: A Ferenczy-család Erdélyben. Bukarest, 1981, Kriterion. Színes és fekete-fehér képekkel, Ferenczy Károly, Noémi, Béni és Valér műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.