Mellen, Joan: Marilyn Monroe. Pyramid Illustrated History of the Movies. New York, 1973, Pyramid 157+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.