Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstÃlusokat. Bp., 1978, Gondolat. Negy... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Kaesz-Gyula-Ismerjuk-meg-a-butorstilusokat-Bp-1978-Gondolat-Negyedik-kiadas-Szamos-feket~II2526848
2526848
16629
408
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstÃlusokat. Bp., 1978, Gondolat. Negyedik kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban, kissé ázott borÃtóval.
: tánczos_gábor