16691.
408. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Gilyén Nándor, Mendele Ferenc, Tóth János: A Felső-Tiszavidék népi építészete. Bp., 1975, Műszaki Könyvkiadó, 215 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.