Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszáb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Schutz-Cilli-talpas-tortatal-Kezzel-festett-fajansz-Jelzett-masszaba-nyomott-Schutz-Cilli-C3~II2476057
2476057
11315
407
Beschreibung: Schütz Cilli talpas tortatál. Kézzel festett fajansz. Jelzett: masszába nyomott: Schütz Cilli és máz feletti arannyal: Sopron 1893. Csorbák, repedéssel, karcolások. m: 12cm, d: 30cm
: karap_norbert