Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-porcelan-madar-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-14-cm-h-18-cm~II2420855
2420855
11179
407
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm
: nagy_andras