Herendi lovon ülő csikós, tervező: Markup Béla. Színesen festett porce... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Herendi-lovon-ulo-csikos-tervezo-Markup-Bela-Szinesen-festett-porcelan-kopott-Jelzett-I~II2490857
2490857
11160
407
50000
Beschreibung: Herendi lovon ülő csikós, tervező: Markup Béla. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. II. Osztály. m: 42 cm
: karap_norbert
Katalognummer: