Aquincum boszorkány. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 16 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Aquincum-boszorkany-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-16-cm~II2521460
2521460
11275
407
Beschreibung: Aquincum boszorkány. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 16 cm
: karap_norbert