2db Villeroy Boch hagymamintás kobaltkék festett porcelán sütis tányér... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/2db-Villeroy-Boch-hagymamintas-kobaltkek-festett-porcelan-sutis-tanyer-Jelzett-Kopott-d-19~II2514731
2514731
11351
407
4800
Beschreibung: 2db Villeroy Boch hagymamintás kobaltkék festett porcelán sütis tányér. Jelzett. Kopott, d: 19,5cm
: karap_norbert