2 db kék mintás kínai porcelán tányér, kézzel festettek, jelzettek, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/2-db-kek-mintas-kinai-porcelan-tanyer-kezzel-festettek-jelzettek-kisebb-kopasnyomokkal-d~II2516925
2516925
11331
407
Beschreibung: 2 db kék mintás kínai porcelán tányér, kézzel festettek, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, d: 20 cm
: karap_norbert