Fajansz dísztál fém peremmel, kopott, jelzett. d: 2,3,5cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Fajansz-disztal-fem-peremmel-kopott-jelzett-d-2-3-5cm~II2514922
2514922
11133
407
Art-ceramics
Beschreibung: Fajansz dísztál fém peremmel, kopott, jelzett. d: 2,3,5cm
: karap_norbert