Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5/Csekovszky-Arpad-1931-1997-Szentendrei-varosreszlet-keramia-fali-dombormu-jelzett-apro-~II2515890
2515890
11000
407
36000
Art-ceramics
Beschreibung: Csekovszky Árpád (1931-1997): Szentendrei városrészlet, kerámia fali dombormű, jelzett, apró kopással, 31x31 cm
: karap_norbert