11099. 407. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 000 HUF
14
0 HUF
2 db Kántor Karcag, tyúk váza, színes mázakkal festett cserép, sérült, ragasztott, jelzett, m: 11,5 és 16 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert