11409. 407. Gelaufene Fernauktion Gläser
8 000 HUF
0 HUF
Boroskancsó, buborékzárványos zöld, fújt, waldglass, gém fedővel, rajta MS főnemesi koronás monogram, kopott, XIX. század második fele, m: 21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert