Amerikai Egyesült Államok 1921. 1$ aranyozott Ag "Morgan" T:2,2- kis ph., kopott aranyozás
USA 1921. 1 Dollar gilt Ag "Morgan" C:XF,VF small edge error, worn gilt
Krause KM#110