1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés me... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Numismatik/Militaria~1500017/1939-Magyar-Kis-Ezust-Vitezsegi-Erem-ezustozott-bronz-kituntetes-mellszalaggal-femjel-~II2522199
2522199
31678
407
Military
Numismatik
Beschreibung: 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 ph., patina
Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated bronze decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF edge error, patina
NMK 436.
: scanner