Laco-Sport 17 köves női karóra, bőr szíjjal, kopott üveggel, kopásnyom... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~10/Laco-Sport-17-koves-noi-karora-bor-szijjal-kopott-uveggel-kopasnyomokkal-nem-jar-d-3-2~II2520391
2520391
11649
407
Watches
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Laco-Sport 17 köves női karóra, bőr szíjjal, kopott üveggel, kopásnyomokkal, nem jár, d: 3,2 cm
: karap_norbert