4 db fém játékautó, benne matchbox is, több jelzett, kopott, sérült. https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~13/4-db-fem-jatekauto-benne-matchbox-is-tobb-jelzett-kopott-serult~II2514517
2514517
12378
407
Toys, board-games
Beschreibung: 4 db fém játékautó, benne matchbox is, több jelzett, kopott, sérült.
: nagy_andras