Tóth Valéria (1943- ): Pihenő. Jelzett, terrakotta, apró sérüléssel, r... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~9/Toth-Valeria-1943-Piheno-Jelzett-terrakotta-apro-serulessel-ragasztassal-m-21-cm-~II2513610
2513610
11610
407
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Tóth Valéria (1943- ): Pihenő. Jelzett, terrakotta, apró sérüléssel, ragasztással, m: 21 cm, h: 40 cm
: nagy_andras