11629.
407. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Tápai Antal: Tekla (lánya). Gipsz, kopott, apró sérülésekkel, jelzés nélkül. m: 58cm