11635. 407. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
5 000 HUF
0 HUF
Mediterrán város bevétele, rezezett ón lemez, dekoratív keretben, kopásnyomokkal, 14×23, keret: 28×37 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf