Andrees Allgemeiner Handatlas in 120 Kartenseiten und zwei Ergänzungskarten. Bielefeld und Leipzig, 1887, Velhagen&Klasing. Második kiadás. Aranyozott, gerincű, erősen sérült félbőr kötésben előzéklap nélkül