1958-1972 Az emlékezésnek. ... II. Turista emlékkönyvecske, benne bejegyzésekkel, névbejegyzésekkel, rengeteg pecséttel. Díszes címlappal. Haránt alakú egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.