Vegyes kerámia, porcelán tétel. (Hollóházi, Tófej, Gorka, ) Részben je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/407/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Vegyes-keramia-porcelan-tetel-Hollohazi-Tofej-Gorka-Reszben-jelzett-Kopott-m-3-es~II2520863
2520863
11830
407
Flea Market
Beschreibung: Vegyes kerámia, porcelán tétel. (Hollóházi, Tófej, Gorka, ) Részben jelzett. Kopott, m: 3 és 23,5cm között.
: karap_norbert